Microsoft Office 365 Hallgatói Neptun Oktatói Neptun

próba

Jelentkezési határidő
ALÁÍRT KÉTOLDALÚ SZERZŐDÉS VAN fogadó ország Erasmus kód kontakt email őszi félévre tavaszi félévre
1. IADT: Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology Írország IRL DUBLIN38 Elena Somoza erasmus@iadt.ie ápr. 30., szept. 30. www.iadt.ie/en/ProspectiveStudents/ErasmusIADT
2. FAMU Csehország CZ PRAH04 Ladislaw Sery ladislav.sery@famu.cz május 15 egész évre www.famu.cz
3. University of Kent School of Arts Anglia UK CANTERB01 Jen Lowe erasmus@kent.ac.uk május 15, okt. 15. www.kent.ac.uk/courses/short-term/erasmus
4. Erasmushogeschool Brussel – Erasmus University College Brussels Belgium B BRUSSEL46 Johan DE STERKE johan.de.sterke@ehb.be május 30, nov. 30. www.service4mobility.com/europe/
5. National University of Theatre and Film, Bucharest Románia RO BUCURES33 Raluca Drăgan erasmus.unatc@gmail.com május 10, nov. 20. www.unatc.ro/erasmus/incoming.php
6. University of Ljubljana Szlovénia SI LJUBLJA01 Darja Markoja Darja.Markoja@agrft.uni-lj.si csak oktatói www.agrft.uni-lj.sl
7. Aalto University School of Arts, Design and Architecture Finnország SF ESPOO12 Helena Harkonen helena.harkonen@aalto.fi május 10, nov. 17 www.arts.aalto.fi/en
8. Lithuanian Academy of Music and Theatre Lettország LT VILNIUS05 Mindaugas Kazlauskas mindaugas.kazlauskas@lmta.lt május 15 nov.15. www.lmta.lt
9. UFR Unversité du Nice Sophia-Antipolis Franciaország F NICE01 M. Nicolas Pélissier nicolas.pelissier@unice.fr június 30. november 30. www.unice.fr/international
10. Academy of Performing Arts in BratislavaVysoka skola muzickych umeni v Bratislave (VSMU) Szlovákia SK BRATISL05 Helena Capova ic@vsmu.sk április 30 október 30. www.vsmu.sk
11. Folkwang Universität der Künste /Folkwang University of the Arts Németország D ESSEN02 Boje-Karaaslan, Christiane boje-karaaslan@folkwang-uni.de május 10, november 20 www.folkwang-uni.de
12. Universidade Lusofona Portugália P LISBOA52 Carmen Pereira carmen.pereira@ulusofona.pt május 30. www.ulusofona.pt
13. Universitatea de Arte Din Targu-Mures Románia RO TARGU01 Attila Szegedi szegedi17@yahoo.com május 10, november 20 www.uat.ro
14. LUCA School of Arts, campus Sint-Lukas Brussel Belgium B  BRUSSEL43 Mr. Wim Aerts wim.aerts@luca-arts.be május 15. nov.1. www.sintlukas.be/international
15. Freie Universität Berlin Németország D BERLIN01 Nicole Schindler info-service@fu-berli.de május 1. nov.ember 1. www.fu-berli.de/studium/internationa
16. Faculty of Multimedia Communications of Tomas Bata University in Zlín Csehország CZ ZLIN01 Mgr. Pavel Býček bycek@rektorat.utb.cz június 1 november 1 www.utb.cz
17. Royal Conservatoire of Scotland Anglia UK GLASGOW05 Sarah Ward S.Ward@rcs.ac.uk www.rcs.ac.uk
18. Real Escuela Superior de Arte Dramatico (RESAD) Spanyolország E MADRID 19 Nuria Alkorta relaciones-internacionales@resad.es máj.31. www.resad.es
19. Baltic Media and FilmSchool/Tallin University Észtország EE TALLINN05 Eve Müür evemuur@tlu.ee június 1 november 1 www.tlu.ee/en/eng-bfm
20. Academy os Arts in Banska Bystrica Szlovákia SK BANSKA02 Katarína Budorova k.hitzingerova@aku.sk,     katarina.burdova@gmail.com dec.. 20. júl.. 15. www.aku.sk
21. Filmuniversität Babelsberg “Konrad Wolf” Németország D POTSDAM 02 Lena Thies l.thies@filmuniversität.de máj.15. nov.15. www.hff-potsdam.de
22. Univesitatea Babes-Bolyai Románia RO CLUJNAP01 Ramona Onciu ramona.onciu@ubbclij.ro július 15. november 15. www.cci.ubbcluj.ro
23. Université Paris Ouest Nanterre La Défense Franciaország F PARIS010 Julia Esline julia.esline@u-paris10.fr május 15. november 15. www.u-paris10.fr
24. Staatl.Hochschule für Musik und Darstell. Kunst Stuttgart Németország D STUTTGA03 Katja Fisch katja.fisch@mh-stuttgart.de márc.15. márc.15. www.mh-stuttgart.de
25. Birmingjam City University, Faculty of Arts, Design and Media Anglia UK BIRMING03 Michela Reghellin michela.reghellin@bcu.ac.uk www.bcu.ac.uk
26. University of Creatíve Arts Anglia UK MAIDSTO02 Celia Martinez cmartinez@ucreative.ac.uk okt.10. www.ucreative.ac.uk/Study_Abroad_incoming/information
27. Lillehammer University College Norvegia Gunnar Klinge ‘gunnar.klinge@hil.no’ www.hil.no/eng‎
28. University of Applied Sciences and Arts/Fachhochscule Dortmund Németország Gisela Moser moser@fh-dortmund.de www.fh-dortmund.de
29. University College Syddanmark Dánia Marie-Luise Hilbrecht mlhi@ucsyd.dk www.ucsyd.dk
30. Universitá di Bologna Olaszország erasmus@unibo.it www.unibo.it
31. Ravensbourne College of Design and Communication Anglia UK CHISLEH01 Mispa Same Essaka m.same-essaka@rave.ac.uk www.ravensbourne.ac.uk
32. University College South Denmark (DK ESBJERG19 Dánia DK ESBJERG19 Carolin Parusel cpar@ucsyd.dk www.ucsyd.dk
33. University of Music and Performing Arts Vienna Ausztria A WIEN08 Victor Ciulian ciulian@mdw.ac.at 15.márc okt. 15. www.mdw.ac.at
34. Universitatea Din Cluj-Napoca Romania RO CLUJNAP07 Veress Boglárka erasmus@sapientia.ro www.sapientia.ro