Microsoft Office 365 Hallgatói Neptun Oktatói Neptun

SZFE filmek a Friss Hús fesztiválon

Március 25. és 29. között harmadik alkalommal rendezik meg a budapesti Toldi moziban a Friss Hús rövidfilmszemlét. A 32 alkotás között két 6x6-os diplomamunka, egy 6x6 vizsgafilm és két mesterképzéses vizsgafilm szerepel. Kovács István, Szilágyi Fanni, Hartung Attila és Badits Ákos rendezők, valamint Rónai Domokos operatőr filmjeinek szurkolhatunk.


Idén először két (magyar és nemzetközi) fődíj helyett három (magyar élőszereplős, magyar animációs, és nemzetközi élőszereplős és animációs) fődíjat osztanak ki.

A Friss Hús teljes programja

Magyar Versenyfilmek I.
vetítési időpontok: március 25. 19.00, március 27. 17.00

Viadal / Fight 14′ Szeiler Péter
Kamaszkor vége / End of Puberty 9′ Szilágyi Fanni
Marea / Tides 15′ Breier Ádám
Szépségkirálynő / Beauty Queen 13′ Oláh Judit
Yes 9′ M. Tóth Géza
Lámpaláz / Stage Fright 12′ Görögh Árpád 
Limbo Limbo Travel 17’ Kreif Zsuzsi, Zétényi Bori

Magyar Versenyfilmek II.
vetítési időpontok: március 25. 21.00, március 28. 15.00

hirdetés

Saudade 11′ Fazekas Gyöngyi
Egy nap kezdete / The Beginning of a Day20′ Teszler Tamás 
Maradék / Leftover 15’ Bánóczki Tibor és Szabó Sarolta 
Visszajöttem volna / I would have come back 16′ Besenyei Zsuzsanna
Az őz meg ott rohad lent / Rotten deer 18′ Brauner Máté
A paradicsom /Paradise ’13 Bán Attila

Magyar Versenyfilmek III.
vetítési időpontok: március 26. 19.00, március 29. 21.00

Frusztráció / Frustration 3’ Kopasz Milán
A telep / The Blocks 27′ Csoma Sándor
Bestiárium / Bestiary 1′ Kruppa Noémi
Agapé / Agape 22′ Bánovits Ottó
Betonzaj / Concrete Noise 30’ Kovács István

Magyar Versenyfilmek IV.
vetítési időpontok: március 26. 21.00, március 29. 17.00

Fasírt / Meatball 14’ Hartung Attila
Hetvenes / Seventies 29′ Dombrovszky Linda
Szívradír / Heart Blocker 17′ Csukás Sándor és Oláh Kata
Kiss Me Hard! 9’ Barta Árpád
Mese / Tale 7′ Bertóti Attila

Magyar Versenyfilmek V.
vetítési időpontok: március 27. 21.00, március 29. 19.00

Terek / Places 23′ Erkel Bálint
Reggeli látogató / Morning Visitor 13′ Csicskár Dávid
Levél Istenhez / Letter to God 30′ Topolánszky Tamás
Mező utca 1. / Meadow Street 1. 7′ Király Krisztián
Expedíció / The Expedition 11′ Szirmai Márton

Magyar versenyfilmek VI.
vetítési időpontok : március 28. 19.00, március 29. 15.00

Idegenek / Strangers 19′ Kapitány Iván
Ól / Sty 10′ Hermán Árpád
Jaffa 25′ Szabó Szonja
Boglárka 13’ Badits Ákos
Rimbaud 21′ Lichter Péter