Microsoft Office 365 Hallgatói Neptun Oktatói Neptun

Látványtervező művész 2019/2020

Látványtervező művész – II. évfolyam Csúcs Angéla Devich Botond Giliga Ilka Juhász Judit Kakas Réka Kratochwill Ferenc Szekér Viktória Réka Látványtervező művész – I. évfolyam Artim Rebeka Zita Gaál Krisztina Heppes Áron István Horváth Dominika Pintér Adrienn Szemes Zsanett

Mozgókép – Film- és televíziórendező

Mozgókép – Film- és televíziórendező – II. és III. évfolyam Andella Mirtill Botos Dániel Konrád Franciska Zsuzsanna Novák Péter Sámuel Orzói Christopher Tóth Lili Laura

Mozgókép – Dramaturgia

Mozgókép – Dramaturgia – III. évfolyam Csala Norbert Krisztián Előd Máté Kemény Zsófia Schór Ádám Tóth Gergely

Mozgókép – Filmhang 2019/2020

Mozgókép – Filmhang – III. évfolyam Bobák Bence Kovács-Vajda Bence Nagy Botond Mozgókép – Filmhang – II. évfolyam Kerekes Gábor Somoskövi Bence Ákos Tárkányi Áron

Mozgókép – Gyártásszervezés – 2019/2020

Mozgókép – Gyártásszervezés – I. évfolyam Balogh Zsombor Bálint Bedő Gabriella Csukrán Viktoria Gálosi Dóra Kende Sára Noémi Szili Maximilián Zombor

Mozgókép – Mozgóképes filmhang

Mozgókép – Mozgóképes filmhang – I. évfolyam Cziczó Dániel Gyöngyösi Ádám Horváth Ábel Keresztény Hedvig Bonaventura Kertész Bertalan Kovács Janka

Mozgókép – Mozgóképes filmvágás 2019/2020

Mozgókép – Mozgóképes filmvágás – I. évfolyam Balla Gábor Domonkos Balázs Erdős Dorottya Hegedüs Csenge Kántor Dávid Ádám Papp Zsuzsanna

Mozgókép – operatőr – 2019/2020

Mozgókép – operatőr – I. évfolyam Csillag Marcell Benjámin Farkas Áron Kis Márton Lobenwein Marcell Tamás Tóth-Heyn Máté Vértes Ákos

Színházi dramaturg osztályok 2019/2020

Színházi dramaturg – IV. évfolyam Bódi Zsófia Dohy Balázs Herczeg Dániel Kautzky-Dániel Máté Koman Attila Kovács Blanka Oláh Borbála Luca Törley-Havas Sára Vass Alexandra Színházi dramaturg – I. évfolyam Al-Farman Petra Balázs-Piri Noémi Dauner Domonkos Pál Gaál Anna Hámor Anna Csillag Macsuka Patrik Szauer Lilla Zrinyifalvi Eszter

Színházi nevelés – 2019/2020

Színházi nevelés – I. évfolyam Baka Gabriella Bartha Ildikó Bollókné Weinecker Tímea Boros Ádám Horváthné Körtvélyesi Ivett Knausz Erzsébet Mayer Fanni Mucsi Szilvia Obreczán-Fábián Ilona Anna Spisák István Szakos Viktória Udvarias Anna Mária Vadász Anita